Uf, už je to tu zase - období, kdy začínám přemýšlet, jestli není ten vhodný čas začít tvořit kalendář. Ráda dělám čtvercový, jak jsem zvyklá na LOčka, takže jsem v minulosti měla trochu problém, najít číselník přesně podle mých představ. Letos jsem to vyřešila rovnou, bez hledání. Vytvořila jsem si vlatní. Jedná se o číselník měsíční ve velikosti 3600x3600 pcl v png. Neděle a svátky jsou označeny červeně. A když už mi to dalo tu práci, napadlo mě ho nabídnout i Vám. Je to moje "číselníková prvotina" :-)), takže se určitě nějaké mouchy najdou, ale i tak budu moc ráda, když někomu bude užitečný. Máte-li zájem link ke stažení je dole :-))) Nezbývá mi než popřát fajn scrapování a krásnou druhou polovinu léta.


Stahovat můžete ZDE/ HERE

2 komentářů:

Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 4 post on Jul. 29, 2011. Thanks again.

Anonymní řekl(a)...

Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave in the DigiFree category today [30 Jul 01:00am GMT]. Thanks, Maria

Okomentovat