Ahoj všichni!! Mám jednu novinku..... moje internetová kamarádka Jana Toros a já jsme udělali tým!!! Zkusili jsem pro vás vytvořit malé freebie. Určitě najdete nějaké chyby, nedokonalosti..budeme se snažit pro příště zlepšit. Snad se někomu budou líbit. Tímto také moc děkujeme za pomoc a rady perfektním designérkám a skvělým holkám DitaB, Ginger a Laďka. ..

tak o kitu - je teplý, jarní, barevný. Jmenuje se "JARO JAKO MALOVANÉ" a obsahuje 7 papírů, 50 elementů, 4 fotomasky, 2 WA.

Můžete nám Vaše Ločka poslat na meil a my je rády vystavíme.


Hi everyone! I have some news ..... My web friend Jana Toros and I made the team! We tried to create a small freebie for you. You can find some mistakes, imperfections .. we will try to improve for next time. We hope that someone will like it. So thank perfect designers and perfect girls DitaB, Ginger and Ladka very much for your help and advices . ..

So the kit - is warm, springer, color. Called "SPRING AS PAINTED" and it contains 7 papers,
50 elements, 4 photomasks and 2 WA.

You can send us your LOs to e-mail, and we will show them here.


part1
part2

LO´s from this kit......
by my

(photo - DeiantArt)

by DitaB2 komentářů:

Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 6 post on Mar. 29, 2010. Thanks again.

Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave.com in the DigiFree category today [29 Mar 03:00pm GMT]. Thanks, Maria

Okomentovat